Stöd oss - Bli medlem

31 March 2024

Ett enkelt sätt att stödja oss ekonomiskt är att bli medlem i föreningen. För 2024 är kostnaden 275 kr och medlemsavgiften betalas per kalenderår. 

Förutom att ditt medlemskap bidrar till vår verksamhet så får du som medlem ett nyhetsbrev några gånger om året, du får inbjudan till föreningens evenemang och du kan vara med och aktivt påverka vårt arbete via föreningens årsmöte.

För att bli medlem mailar du oss på medlem@samvetet.com och anmäler att du vill bli medlem. I mailet anger du ditt namn, din hemadress och den mailadress du vill att vi ska kontakta dig på. Meddela också om du betalar med PG eller swish så kan vi lättare hitta din betalning.

Du betalar in pengarna till vårt plusgiro, 21 06 13 – 6. Märk inbetalningen med ”Medlem” och ditt namn.

Vill du hellre swisha går det bra. Swishnumret är 123 272 1694. Märk inbetalningen med ”Medlem” och ditt namn.blobcat_colored_9cat_love_2cat_lovecat_sick_4cat_sick_5cat_sickcat_sponsorcat_support_2closeexampleeye_2eyefacebook_2facebookfillerheart_3heart_2heartinstagram_2instagramlikemenu_2menu_4menupixneyswishqrtop_wavetwitter_2twitter